Şimdi Arayın: 0506 709 55 15

TANITIM FİLMİ HİZMETİ

Tanıtım Filmi Nasıl Yapılmalıdır?

Gri Film 4K ultraHD kalitesindeki kameralarıyla; tanıtım filmini hazırlarken uzman kadro ve teknik ekibiyle hizmet vermektedir. Gri film sayesinde sektörün parlayan yıldızı olabilirsiniz. Görsel olarak hazırlanan bir tanıtım filminin hedeflediğiniz kitleyi etkileme yönünde etkin bir rol oynar. Unutmayın Firmalar kaliteye önem vererek kaliteli bir tanıtım filmi yaptırmak zorundadır. 

 

Temel Olarak Tanıtım Videosunda Aranan Özellikler Şunlardır:

 İyi bir tanıtım filmi çekimi ne çok kısa ne de çok uzun olmamalıdır.  Çekilen tanıtım filmleri izleyici tarafından dikkat çekilmeli ve sıkıcı olmamalıdır. 
Mekansal alanlar göze hoş gösterilmelidir. Müzik seçimi ise kulağa hoş gelen firmanın tanıtımıyla alakalı bir müzik seçimi yapılmalıdır. Tanıtım filmi fiyatlarıyla tanıtımın çok iyi olması çok önemlidir. Çünkü diğer firmalarla yarışmanızı ve rakiplerinizi geçmenizi sağlayacaktır.  

 

 • 4K (3840*2160) veya HD (1920*1080) Kamera Çekimi
 • Hd ve 4K Olmak Üzere İki Farklı Film Çıktısı
 • Doğru Işıklandırma için Geniş Alan Aydınlatma Araçları
 • Röportaj vs Çekimlerde Yaka Mikrofonu
 • Filme Ritm Katmak Adına Hareketli Çekim Yapan Araçlar (Dji Ronin, Zhiyun Crane, Dolly, Slider, Jib Arm, Vinç)
 • Film Girişinde Firmaya Uygun Video Logo
 • Firmanın Pazarlama Profiline Uygun Müzik Seçimi
 • Müzik Ritmine Uygun Plan Geçişleri ve Efektler
 • Firma Vizyon, Misyon ve Hedeflerine Uygun Metin Yazımı
 • Yazılan Metnin Profesyonel Seslendirmen Tarafından Seslendirilmesi
 • Önemli Teknik Üretim Alanları veya Bilgilerin Sesle ve Kj (Film Üzerinde Yazı) ile Belirtilmesi

Tanıtım filmi, dünyanın her yerindeki firmaların içeriklerini kaliteli bir tanıtım filmiyle sundukları bir reklam panosu haline gelmiştir. 
Tanıtım Filminizin pazarlama kısmı son aşamasıdır. Hedef kitlenizin doğru şekilde seçilmesi ve doğru lokasyonlara ulaşması firmanızın tanınma oranını ve firmaya olan güvenini pozitif yönde arttıracaktır. 
Gri film; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri ve Çanakkale gibi tüm illerimizde kurumsal tanıtım filmi hizmeti vermektedir. Ve Tamamaıyla prodüksiyon ihtiyaçlarına göre de efektif çözümler üretmektedir.

Sakın unutmayın firmanızın nitelikli bir kurumsal tanıtım filmiyle sunulması, günümüzde en popüler en başarılı reklam çalışmasıdır. 

Tanıtım Filmi Nasıl Olmalı?

Tanıtım filmi nasıl olmalı konusunda Gri Film özgün içerikleriyle oldukça başarılı bir şekilde kendini ön plana çıkarmaktadır. Firmaların tanıtım filmi, kurumsal bir düzeyde kalite bir şemayla gösterilen üretim yerleri, binası ve personellerinin bir bütün halinde müzik ile uyumlu bir şekilde yansıtılmalıdır.

Kurumsal bir firmanın hedeflediği misyon yönünde gerekli hazırlıklar ve çalışmalar ele alınır. Firma içeriğindeki ürünler ya da faaliyet çalışmaları hakkında gerekli araştırmalar yapılır ve araştırmalar sonucunda hedef kitleye yönelik dikkat çekici görseller tanıtım filmine eklenir. 

 

TANITIM FİLMİ ÇEŞİTLERİ

Kurumsal bir firma kendisini cast oyuncularla çekilen reklam filmi, üretim merkezlerinin ve personel alanlarının çekildiği tanıtım filmi çekimi veya masabaşı infografik-animasyon çalışmaları dediğimiz tanıtım videosu hazırlama çalışması ile anlatabilir.

TANITIM FİLMİ İLKELERİ

Tanıtım Filmi Çekimi videosu hazırlama sürecinde firma prensiplerini göze almaktayız. Böylece müşteriye istenilen doğru mesajlar iletilir. Müşteriyle ortak noktada buluşulur ve müşteriye iletilen video içeriğinin profesyonel ekiple birlikte kurgu aşamasına geçilir. Ve istenilen doğru sonuç elde edilir. İstenilen sonuç doğrultusunda şu ilkelere dikkat edilir: Hedeflenen kitle, senaryo, konsept, profesyonel video çekimi, havadan çekimi, seslendirme gibi içeriği oluşturan ilkeler tanıtım filmi videosunu hazırlamada önemli etken olmuştur.

 

FİRMA TANITIM FİLMİNİN TAMAMLANMASI

Tanıtım filminin tamamlanması sonucunda filmin yayına verilmesi son dokunuşlarla hazır hale getirilir. Son olarak kurgu montajda profesyonel seslendirme ve kurgu ekibi ile eksik kısımlar eklenir. Gri film; Firmanıza özel fon müziği ve özel logo tasarımıyla firmanızı daha özgün bir yapıya kavuşmasını sağlar.

 

SON OLARAK PAZARLAMA İŞLEMİ

Tanıtım filminde son aşamaya gelindiğinde yani kurgu bittiğinde videonuz hedef kitle ile etkileşime hazır hale gelmiş olur. Böylece hedef kitle ile aranızda bir bağ oluşur. Böylece firmanızın marka değeri artmış olur. 

 

KURGU – EDİT KISMI

Tanıtım filminin çekim aşamasından sonra görüntü ve seslerin edit kısmına geçeriz.  Profesyonel ekibimizle ve son teknoloji bilgisayarlarımızla görüntü ve seslerin birleşmesiyle tanıtım filmi videosu yayına hazır hale gelmektedir. 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis