Şimdi Arayın: 0506 709 55 15

Havadan Çekim ve Drone Kiralama Hizmeti

Gelişen teknoloji beraberinde pek çok farklı yeniliği de getiriyor. Öyle ki geçmiş dönemlerde yapılan çalışmalara artık nostalji gözüyle bakılıyor ve kişi ya da firma fark etmez herkes en yeni teknolojiyi kullanarak karşısındakileri etkilemeye çalışıyor. İnsansız hava araçları arasında kendine yer bulan dronelar ise son dönemlerde hakkında en fazla araştırma yapılan konulardan bir tanesi. Geçmiş dönemlerde askeri amaçlı kullanılmış olan dronelar günümüzde artık onlarca farklı şey için hiçbir sorun çıkmadan kullanılabiliyor. Bu araçlar Wi-Fi teknolojisi ile çalışmakta, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmekte ve belirli bir mesafeye kadar sorunsuzca çıkarak şarjının yettiği süre boyunca hava üzerinden rahatlıkla çekim yapabilmektedir.

Böyle olunca da artık gerek kişiler gerekse kurumsal firmalar yapacakları tanıtımlar ya da birbirinden farklı etkinlikler için adana drone kiralama hizmetini elde etmek adına araştırmalar yapıyorlar. Adı her ne kadar sıklıkla duyulmaya başlanmış olsa da halâ bu hizmet ile alakalı yeterli oranda bilgi sahibi olunmamasından ötürü yanlış firmalar ya da kişiler ile iletişime geçilmesi sonrasında ortaya tahmin edilenden çok daha ciddi sorunlar çıkabilmektedir. Drone isteyen herkes tarafından satın alınabilecek bir ürün olsa da bu ürün ile profesyonel çekimler yapmak düşünülenden çok daha zordur. Yani eğer ki bu konuda herhangi bir yeteneğiniz yoksa ne yazık ki yapacağınız tek şey drone ile havada zaman geçirmek olacaktır.

Drone Kiralarken Bunlara Dikkat
Yapılacak olan çalışmalarda herhangi bir sorunun kendini göstermesini engellemek adına 2012 yılından beri çalışmalarımıza devam etmemiz sonrasında 34flycam olarak sizlerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi sürdürüyoruz. Bünyemizde yer alan kişilerin tamamı bu konuda yeterli oranda bilgi ve deneyime sahip olduğu için aklınızdaki sorulara cevapları en iyi şekilde veriyoruz. Drone kiralama hizmeti konusunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilirseniz, daha sonrasında alacağınız hizmetten hiçbir şekilde pişman olmayacağınız için öncelikli olarak bu aşamada nelere özen göstermeniz gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden adana drone kiralama hizmeti almak adına araştırmalarda bulunduğunuz zaman yalnızca fiyatı normalin çok altında diye bu konuda profesyonel bir yeteneğe sahip olmayan kişiler ile iletişime geçmeniz sonrasında ortaya düşündüğünüzden çok daha ciddi sorunlar çıkmaya başlayacaktır.

Bu sorunların başında ise drone kiralama işlemi sonrasında ne yazık ki elde edilmek istenenden çok daha farklı sonuçların ortaya çıkması. Çünkü drone ile yapılacak olan havadan çekim işlemi sanıldığından çok daha karmaşıktır. Küçük girişimci olarak tabir edilen bu kişiler yalnızca klasik tarzdaki çekimi yapmakla işlerinin bittiğini düşünürler. Halbuki çekimlerin sonrasında bizim profesyonel olarak yaptığımız gibi çekilmiş olan bu görüntülerin doğru şekilde montajlanması, gerekli olan renk ayarlarının dikkatlice yapılması başta olmak üzere pek çok farklı detaya dikkat edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Bunlardan bir tanesinin dahi eksik olması demek, drone kiralama hizmetinin alınmasının sonrasında istenilenden farklı çekimler yapılmış olacaktır. Bizim yaptığımız çalışmaları rakiplerimizden ayıran en önemli şeylerden biri de tam olarak bu. Alanında profesyonel çalışanlarımız yapılacak olan çekimlerin her bir detayı ile dikkatli olarak ilgilenecek ve böylece ortaya tam anlamıyla istenilen kalitede çalışmalar çıkmış olacak. Pek çok kişi havadan çekim konusunun oldukça basit olduğunu düşünse de hangi maksat ile çekim yapılıyorsa ona göre özenli bir şekilde çalışmaların yapılması gerekmektedir.

 

 

Ne İstediğinizi Ayrıntıları ile Belirtin
Günümüzde artık hiç olmadığı kadar yaygınlaşmış olan havadan çekim ile birlikte artık klasik tarzdaki kamera çekimlerinin yerini bu aygıtlar ile yapılmakta olan havadan çekimler aldı. Ekip olarak insanların bu isteklerini biliyor ve onları eksiksiz olarak yerine getirmek adına oldukça ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar sayesinde de son dönemlerde pek çok kişi ve kuruluş tarafından en fazla tercih edilen isimlerden bir tanesi olduk, olmaya da tüm hızla devam ediyoruz. Sizin de istediğiniz çekimlere kolaylıkla ulaşmak adına yapacağınız şey drone kiralamadan önce neler istediğinizi tam olarak bilmek olmalı. Çünkü gerek yapılacak işlemler gerekse bu işlemler için ne kadar bir maliyetin ortaya çıkacağı konusunda çok net şeyler kendini göstermiş olacaktır. Drone ile yapılan çekimlerin sayısının artması sonrasında artık yalnızca kurumsal firmalar değil aynı zamanda bireysel olarak kişiler de pek çok farklı konuda sunmuş olduğumuz bu hizmetten en iyi şekilde yararlanabiliyorlar.

Klasik tarzdaki çekim işlemlerinde yine konseptli çekimlerde olduğu gibi büyük bir dikkat gösteriyoruz. Belirli bir alanın yukarıdan en iyi şekilde çekilmesi adına yapılması gerekenleri belirliyor ve oldukça kısa bir süre içerisinde kaliteli çekimler yapılarak arzu edilen görüntüler elde edilmiş oluyor. Çekilecek olan alan ile alakalı çekim işlemi öncesinde gerekli olan bilgileri alıyor ve çekim günü geldiği zaman hangi işlemlerin nasıl yapılacağı gibi detaylara göstermiş olduğumuz özen sonrasında artık hiçbir sorun olmadan çekim işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Drone kiralama konusunda seçenekleriniz tamamen sınırsız. Sevgilinize hediye vermek istiyor ancak bunun için unutulmaz bir yöntem seçmek istiyorsanız bunun için yalnızca bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hemen istediğiniz işlemler ile alakalı sizden gerekli olan bilgileri elde ediyor ve daha sonrasında da istediğiniz zamanda istediğiniz yerde hiçbir sorun yaşamadan isteğinizi tam olarak yerine getiriyoruz. İstanbul menşei olan bir firma olmamıza rağmen Türkiye’nin dört bir yanına gelerek buralarda herhangi bir sorun olmadan çalışmalarımızı gerçekleştirebiliyoruz. Yaptığımız çalışmalar ise bununla da sınırlı değil. Günümüzde pek çok kurumsal firma tanıtım amacı ile yapmış olduğu toplantılarda gelen misafirlerine havadan hediye getirtmek isteyebiliyor. Geçmiş dönemlerde çok büyük bir sorunmuş gibi görülen bu durum günümüzde ise artık tamamen ortadan kaldırılmış durumda.

Sizlerin isteklerinize göre drone ile taşınmasında herhangi bir sorunun olmayacağı hediyeler, herhangi bir sorun olmadan taşınarak havadan insanlara sunulabilmekte. Droneları kullanan kişilerin bu konuda profesyonel olması sayesinde aklınızda herhangi bir sorun olmadan istenilen yerlere giderek buralarda en kaliteli çekimleri kolaylıkla gerçekleştirmiş oluyoruz. Yani sizler ister şirketiniz için farklı bir çalışma yaptırmak isteyin ister GSM firması olarak çekim kalitenizi test ettirmek adına çalışmalar yapmak isteyin hiç fark etmez oldukça kısa bir süre içerisinde isteklerini kolaylıkla karşılamış oluyorlar.

İster sevdiğiniz birine sürpriz yapmak isteyin isterseniz iş adamı olarak yaptırmakta olduğunuz projeleri çok daha iyi bir şekilde takip etmek isteyin fark etmez, 34Flycam olarak sizlerin bu isteklerini en profesyonel şekilde yerine getirmek adına burada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Havadan çekim işlemlerinde dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntılar, geçmiş dönemlerindeki fotoğrafçılık deneyiminden dolayı kameraya oldukça hakim olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla istenilen alanın doğru şekilde kadraja alınması, görüntünün net olması gibi detaylar en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Çekimler esnasında kullanılması gereken ekipmanlar ise bu iş için seçilmesi gerekecek, olmazsa olmaz ekipmanlardır. Böylece yapılacak olan çekim işlemleri esnasında herhangi bir sorun kendini göstermeden yüksek kalitede istenilen işlemler gerçekleştirilmiş olacaktır.

Drone ile yapılan çekimler sonrasında ortaya tahmin edilenden çok daha güzel görüntülerin çıkmaya başlaması ile birlikte pek çok kişi bu konu üzerinden para kazanmak istediği için hiç zaman yitirmeden kendi için en uygun olacak drone modelini araştırmaya başlıyorlar. Ardından da satın aldıkları drone ile birlikte çalışmalara başlıyorlar. Ancak ne yazık ki bir süre sonrasında drone kiralama başta olmak üzere istedikleri sonuçları başarılı bir şekilde alamadıkları için zor durumda kalabiliyorlar. Kişisel olarak drone kullanımı nispeten profesyonel anlamda kullanımına göre daha kolaydır. Çünkü kullanılacak olan drone tarafından elde edilecek olan görüntülerin işlenmesine ya da montajlanmasına gerek yoktur. Ancak iş profesyonel bir çalışma yapılmasına geldiği zaman işler de ciddi şekilde zorlanmaya başlanacaktır. Üstelik pek çok işletme karşı tarafa herhangi bir fatura vermez, dolayısıyla alınacak olan hizmet ile alakalı herhangi bir sorun meydana geldiği zaman yapılabilecek olan hiçbir şey bulunmamaktadır.

34Flycam olarak yapmış olduğumuz işlemlerin tamamında alanında profesyonel kişiler ile çalışmanızın yanı sıra tüm işlemler yasal olarak gerçekleştirilmektedir. Yani işlemlerin öncesinde bizimle iletişime geçtiğiniz zaman özellikle de kurumsal bir firma iseniz ve yapmış olduğunuz çalışmalar ile alakalı daha sonrasında herhangi bir sorun olmamasını istiyorsanız istemiş olduğunuz her türlü şeyi firmamız üzerinden kolaylıkla elde edebileceksiniz. Küçük bütçeli havadan çekim firmalarının diğer bir handikabı ise tek kişi ile çekimleri dahil tüm işlemleri yapmaya çalışmaları.

Buna bir de bu konu ile alakalı deneyimsizlikleri eklendiği zaman sizler büyük bir özenle yapılacağını düşünürken elde edeceğiniz görüntüler tam bir hayal kırıklığı olabilmekte. Bünyemiz dahilinde yer alan ekipmanlar genel olarak her türlü çalışma için özel olarak kullanılabilmektedir. Dolayısıyla aklınıza gelebilecek olan tüm çalışmalara uygun ekipmanları firmamız üzerinden kolaylıkla bulma imkanına sahipsiniz. Pek çok kişi bu durumun neden faydalı olduğunu bilmese de drone seçiminin doğru yapılmaması sonrasında kişiler profesyonel olsalar dahi istedikleri görüntüleri elde edemeyecekler. Ekibimizdeki herkesin bu konuda uzman olması sayesinde ise sizler drone kiralama konusunda yeterli oranda bilgi sahibi olmasanız dahi sizin adınıza en iyi seçimleri yapacak ve böylece sorunsuzca çekimlerin yapılmasını sağlamış olacağız.

Drone seçimi yapılırken çekimlerin nerede yapılacağı öncelikli olarak öneme sahip konulardan bir tanesidir. Çekimlerin yapılacağı gün hava durumunun ne olacağı, ne kadar süre ile drone ile havadan görüntü alınacağı gibi detaylar için gerekli olan cevapların alınmasından sonra cihaz seçimi yapılacaktır. Bu detaylardan bir tanesinin bile söylenmemesi ya da yanlış olacak söylenmesi durumunda ortaya arzu edilenden çok daha farklı bir görüntü çıkmış olacaktır. Bazı kişiler drone kiralama işlemleri için fiyat alırken klasik tarzda bir hizmet istediklerini belirtirler ve onlara en düşük fiyatı söylemiş olan kişiler ile iletişime geçerler. Halbuki yapacakları bu çalışma onların isteklerini hiçbir şekilde karşılamayacaktır.

Bunun yerine havadan çekim için drone kiralamak istendiği zaman fiyattan çok drone ile ne türlü bir çekim yapılmak istendiğine karar verilmesi gerekmektedir. Çünkü yalnızca fiyat odaklı yapılacak olan çalışmaların sonrasında ortaya çıkacak olan sonuç kişileri hiçbir şekilde tatmin etmeyecektir. Dolayısıyla etkili sonuçları elde etmek adına öncelikli olarak ne tarz bir hizmet satın alınmak istendiğine karar verilmeli, sonrasında da bizimle iletişime geçilmesi yeterli olacaktır. Bu konuda çalışmalar yapan rakiplerimize nazaran en uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen politikamız sayesinde hangi amaç ile olursa olsun fark etmez istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek yapmış olduğumuz çalışmalarımızı inceleyerek tam olarak aklınızdaki şeyleri bize iletebilir, böylece gerek havadan çekim gerekse drone kiralama işlemlerini hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Daha öncesinde havadan çekim ya da başka bir sebepten ötürü drone kiralamadıysanız ya da almış olduğunuz hizmetlerin sonrasında elde ettiğiniz olumsuz sonuçlardan ötürü kendinizi tekrardan zor durumda kaldığınızı hissediyorsanız tüm bu durumları ortadan kaldırmak adına ekibimiz ile görüşmelere başlayabilirsiniz. Havadan çekim işlemlerinde fiyatlara pek çok farklı etkene bağlı olarak değişim göstermektedir. Dolayısıyla fiyat araştırması yapmadan önce neler istediğinize net olarak karar vermeniz gerekmektedir. Havada ne kadar kalınacağı, sonrasında hangi işlemlerin yapılacağı gibi detaylar fiyatı etkileyecektir. Yani yalnızca en düşük fiyatı almak için hizmet seçmeniz, paranızın boşa gitmesi anlamına gelecektir.

Böyle yapmak yerine kurumsal ya da bireysel olarak fark etmez istediğiniz havadan çekim işlemleri için bizimle yapacağınız görüşmelerde isteklerinizi mümkün olan en net şekilde bize iletmeniz gerekmektedir. Böylece hem net olarak fiyat alacak hem de daha sonrasında herhangi bir sorun kendini göstermeyecektir. Yapılacak olan görüşmelerin ardından eğer ki iki taraf anlaşırsa artık sıra bizim planlama işlemlerini yapmamıza gelecektir. Pek çok konuda olduğu gibi havadan çekim konusunda da öncelikli olarak doğru şekilde planın yapılması gerekmektedir. Böylece hem herhangi bir sorunun kendini göstermesi gibi bir durum söz konusu olmayacak hem de olumsuz bir durumun ortaya çıkma ihtimalinin dahi olması durumunda hemen duruma müdahale edilecektir.

Çekimler esnasında olduğu gibi öncesinde ve sonrasında da aklınıza takılabilecek olan her türlü konu ile alakalı profesyonel cevapları ekibimiz tarafından rahatlıkla alabileceksiniz. Bünyemizdeki personelin diğerlerinden en büyük farkı hiç şüphesiz ki bu konudaki deneyimleri. Her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız tarafından yapılacak olan çalışmaların her biri için oldukça ciddi bir şekilde özen gösterilmektedir. Yapılacak olan çalışmalarda çekimlere aynı zamanda fotoğrafçı gözüyle baktığımızdan ötürü ortaya hiçbir şekilde flu ya da kötü bir görüntü çıkmayacaktır. Bu durum özellikle de kurumsa firmalar için büyük bir öneme sahiptir. Çünkü drone ile yapılacak olan çekimlerde kimi zaman aynı gün içerisinde ikinci bir çekim şansı elde edilemeyebilecektir.

Dolayısıyla yapılması gereken en önemli şey mümkün olan en iyi şekilde zaman planlamasını yapmak olacaktır. Bunu da ancak alanında uzman kişiler gerçekleştirir. Eğer ki sizler de istemiş olduğunuz havadan çekim ya da drone kiralama hizmetlerini alanında yeterli oranda deneyim sahibi kişilerden almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2012 yılından beri yaptığımız başarılı çalışmaların sonrasında genişleyen müşteri portföyümüzün içerisinde yer almanızın sonrasında artık en kaliteli hizmeti herhangi bir sorun olmadan alan kişiler içerisinde kendinize yer bulmuş olacaksınız. Özellikle de kurumsal bir firma iseniz ve gerek tanıtım gerekse iş konusunda yüksek verimlilik elde etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizin ardından istediğiniz her türlü çalışmaya çok kısa bir süre içerisinde ulaşmış olacaksınız.

Geçmiş dönemlerin aksine günümüzde artık pek çok insanın büyük bir keyifle kullandığı havadan çekim hizmetinden yararlanmak istediğiniz zaman atacağınız ilk adım bizimle iletişme geçmek olacak. Daha sonrasında kısa sürede istediğiniz çalışmaları yaparak sizler adına gerekli olan bütün işlemleri yapacağınız. Sizin bu aşamada yapacağınız tek şey ise bize vermiş olduğunuz detayların ardından elde edeceğiniz görüntüleri beklemek olacak. Size ulaşacak olan çalışmalar sayesinde sizler de rakipleriniz gibi isteklerinizi yerine getirmek adına teknolojiyi kullanarak daha öncesinde olmadığı kadar etkin bir şekilde kendi isteklerinizi yerine getirecek ya da sevdiklerinize hayatları boyunca unutamayacakları sürprizleri yapmış olacaksınız.

Adana drone çekimi ve drone kiralama ,havadan fotograf çekim hizmeti vermekteyiz.Tüm çekim işleriniz için hemen arayın:

Adana  irtibat :0322-2355753    05067095515

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis