Şimdi Arayın: 0506 709 55 15

HAVADAN 360 DERECE FOTOĞRAF

Dronelar uçuş gerçekleştirebilen ve uzaktan kontrol edilebilen hava araçlarıdır. İnsansız hava aracı olarak bilinen Drone, 20. yüzyılda geliştirildi. Diğer birçok teknoloji gibi Savunma Sanayi alanı içerisinde geliştirilmeye başlanan bu hava araçları öncelikle gözlem amacı ile tasarlandı. Ardından askeri alanlarda kullanılmaya başlandı ve günümüzde çok daha geniş kitlelere hitap etmektedir.

1800 Yıllarının sonlarına doğru askeri amaçla kullanımı başlatılan durumlar 2. Dünya Savaşı ile beraber yaygınlaştı. 1898 Yılında ise Nikola Tesla teleotomasyon olarak adlandırdığı insansız hava aracının patentini aldı. Bugün kullanılan Drone temelleri da bu sayede atılmış oldu.

Günümüzde çok çeşitli amaçlar için kullanılan Do it yourself Dronelar, ilk geliştirilen askeri amaçlı araçların aksine taşınabilirlik, hafiflik, ve görüntü kalitesi gibi özellikler ile çeşitlilik kazandı. 2010 yılından sonra amatör drone pilotlarının da artmasıyla, drone kullanımı oldukça yaygınlaştı. Farklı alanlarda kullanımı arttı ve bu sebeple birçok model seçeneği ile piyasaya sürüldü. Artık neredeysen bütün organizasyonlarda, etkinliklerde tanıtım filmi ve reklam filmlerinde kullanılır hale geldi.

Drone, amatör kullanım için de çıkartılan modelleriyle bireysel kullanıcılar için bir hobi haline geldi. Ancak unutmamak gerekir ki, profesyonel işlerde kullanılan drone modelleri yüksek maliyetli ve risklidir. Drone Pilotları olarak havadan 360 derece fotoğraf hizmeti sunmaktayız. Uzman ekibimiz projenizle ilgili en yaratıcı ve rasyonel çözümleri size sunmakta, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Havadan 360 derece çekimler genellikle firma, kurum, fabrika, şirket, konut vb. tanıtımlarında kullanılmaktadır. Çekimlerin genel amacı bölge konumunu ve çevresel faktörleri ortaya çıkartmaktır. Örneğin satılık bir yalı dairesi için yaptığımız 360 derece çekimlerde yalının konumu, çevresinde bulunan yapılar vb. faktörler ön plana çıkartılır. Böylece çekimi yapılan alanın pozitif ve güçlü yönleri karşı tarafa iletilmiş olur.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis