Şimdi Arayın: 0506 709 55 15

DRONE İLE HAVADAN ÇEKİM

Estetik:

Drone ile havadan yapılan çekimler, yerden gerçekleştirilen çekimlerden elde edilemeyecek farklı açılar ve kadrajlarla estetik görüntüler elde edilmesini sağlar. Sunmak istediğiniz etkinlik veya bir yapının farklı açılarından daha önce hiç fark edilmeyen birçok ayrıntısını sergilemenize olanak sunar. Havadan çekimler ile, izleyenlerin gözlerini ayıramayacağı ve ayrıntıların merakla izleneceği etkileyici sunumlar projelerinize çok şey katacaktır.

Prestij:

Yerden elde edilen alışılagelmiş görüntülerden çok daha fazlasını havadan çekimlerle elde etmeniz mümkündür. Havadan gerçekleştirilen etkileyici çekimler, projelerinizin sunumlarında projelerinize büyük bir prestij kazandıracaktır. Projelerinize havadan çekimlerle farklılık katmanız, zorlu rekabet ortamında rakiplerinizden bir adım daha önde olmanıza katkı sağlayacaktır.

Profesyonel:

Projeniz için hazırladığınız profesyonel bir sunumunuz yoksa, projenizde önplana çıkartmak istediğiniz özellikler zayıf kalacak ve sunumunuz beklediğiniz etkiyi ve sonucu göstermeyecektir. İyi bir kurgu ile 4K kalitesinde havadan çekilmiş görüntülerle, uzman ekibimiz tarafından montajı ve efekt işlemleri yapılmış profesyonel sunumlar, projenizin amacına ulaşmasında sizin büyük yardımcınız olacaktır.

Uzaktan kumanda edilen, 4k kalitesinde video ve resim kaydı yapılabilen drone kameralarımızla, 500 metre yüksekliğe kadar çıkarak, değerli anı ve projeleriniz için muhteşem sunumlar hazırlıyoruz. Açık veya kapalı alanlarda gerçekleştirilen çekimlerimize, ihtiyaçlarınıza göre yerden çekimler de ilave ediyor ve uzman montaj ekibimizin sanatkar ellerinden sizlere istediğiniz formatta teslim ediyoruz. 
Siz hayal edin ve isteyin, beraber gerçekleştirelim !


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis