Şimdi Arayın: 0506 709 55 15

Helikopterle Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi 

İşletmelerin havadan drone denilen hava araçları ile çekilen full HD kalitesinde video ve fotoğrafları ile işletmenizi daha iyi tanıtma imkanına sahipsiniz. Hava aracı ( helikopterle çekim )  ile yaklaşık 500 metre mesafeden yapılan full HD hava çekimleri katalog, tanıtım filmi ve web sitesi tasarımınız için eşsiz bir görsellik sunmaktadır.

Havadan çekim yapılması için yüksek binalar, vinç ve benzeri platformlardan yararlanma devri artık bitti. Hava aracı kullanarak çekilen hava fotoğrafları eşsiz bir görsellikle tanıtımda kullanılabilmektedir.Havadan helikopter ile çekim yapılırken birçok zaman farklı bir şekilde sağlanamayacak görüntülerin elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Yapılan hava çekimlerini havadan çekim helikopteri,fotoğraf çekim helikopteri gibi farklı isimlerle adlandırılan DRONE adı verilen ve havadan fotoğraf ve video çekmek için özel olarak tasarlanan hava aracı ile yapmaktayız. Hava aracı sahip olduğu özel stabilizasyon sistemi ile titreşimsiz olarak FULL HD kalitesinde video kaydı yapabilmektedir.

Helikopter ile havadan çekim sırasında kontrol Ünitesi üzerinden çekimler canlı olarak izlenebilmekte ve tüm işletme yada tesisin eksiksiz ve istenen açılardan görüntülenmesi sağlanmaktadır.

Havadan çekim yapan helikopter yada drone adlı cihazın teknik özelliklerinin madde madde yazılması ortaya çıkacak çekim kalitesi hakkında bilgi verebilir. Ancak havadan çekimin profesyonel kişilerce yapılmaması yanlış açı, yanlış ışık gibi bazı temel konularda hata yapılması sonucu istenen etkide görüntülerin oluşmamasını sağlamaktadır.

Bu nedenle havada çekim yaptırmadan önce mutlaka havadan neyi nasıl çekeceğini bilen bir ekip ile çalışmaya özen gösterilmesi gerekir. Firma olarak sadece havadan helikopter ile çekim yapmanın dışında tanıtım filmi hizmeti de vermekteyiz. Yapılan hava çekimleri tanıtım filmi,reklam filmi,web sitesi gibi farklı alanlarda da kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır.

Sadece havadan çekim yapıp bunu kaydederek size cd yada DVD olarak teslim edilmesi eksik bir hizmettir. Havadan helikopter ile yapılan çekimler sonrası montaj ve düzenleme yaparak hem ham görüntüleri hem de montajlanarak düzenlenmiş filmi müşterilerimize teslim etmekteyiz.

İsteyen müşterilerimize havadan yapılan çekimler bir tanıtım filmi içerisinde kullanılarak, profesyonel seslendirilmiş, kurgu ve montajı yapılmış şekilde hazırlanabilmektedir.

Tanıtım filmi kapsamında yapılan çalışmalarda metin oluşturma, seslendirme işlemleri için profesyonel ajanslardan destek almaktayız. Seslendirme için müşterilerimize bay ve bayan farklı ses seçenekleri sunarak uygun olan sesin tanıtım filminde kullanılmasını sağlamaktayız.

Havadan fotoğraf çekilmesinden önce dikkat edilmesi gereken kriterler:

 • Havadan fotoğraf çekimi için Güneşli bir havanın tercih edilmesi
 • Havadan fotoğraf çekimi için güneşin işletmeyi karşıdan gördüğü saat tercih edilmeli
 • Havadan çekim öncesi çatı / işetmenin üst kısımlarının düzenlenmesi.
 • Havadan çekim öncesi araçların otoparkta düzenli konumlandırılması.
 •  

Havadan Fotoğraf veya Video Çekimi yapılabilen alanlar

 • Fabrikaların havadan fotoğraf çekimi
 • Depolama tesislerinin havadan fotoğraf çekimi
 • Arazilerin havadan fotoğraf çekimi
 • Liman İşletmelerinin havadan fotoğraf çekimi
 • Baraj, Köprülerin havadan fotoğraf çekimi
 • İnşaat projelerin havadan fotoğraf ve video çekimi
 • Dizi ve filmerde havadan video çekimi
 • Oto yarışları, offroad yarışlarının havadan videosunun çekilmesi.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis